Cafeniz var veya cafe mi açmak istiyorsunuz?

Müşterileriniz servis edilen kahvelerden memnun değilse, her personel değişiminde tatlar istediğiniz gibi olmuyorsa kesinlikle işletmeniz için bir standart oluşturulması gerekmektedir.

Bu standartları oluşturmak için mekanınızı ziyaret ediyoruz, eksiklerinizle alakalı notlarımızı çıkartıyoruz ve kahve danışmanlık çalışmalarımıza başlıyoruz.

Danışmanlık süreci nasıl ilerliyor?

• Ekipmanların tedarik süreçlerinin yönetiyoruz, avantajlı fiyatlarla ekipmanlarınızı tedarik ediyoruz,
• Doğru lezzet için iyi su çok önemli, su filtrasyon süreçlerinizi yönetiyoruz (Doğru ph, tds, alkali değerler),
• Kahve barı için tedarik etmiş olduğunuz ürünlerin kurulumunda orada bulunuyoruz; eksiksiz ve hatasız kurulumun yapılmasını sağlıyoruz,
• Fiyat-performans değerlendirmesi yaparak en lezzetli menüyü en baştan oluşturuyoruz, bünyenizde çalışacak olan barista ise size ait oluşturulmuş reçeteleri uygulayarak çalışmaya devam ediyor,
• Kurumsal tasarım ve şirket kültürüne adapte olunmuş bir şekilde satış odaklı tavsiyeler veriyoruz,
• Kahve danışmanlık sürecinde ekipmanların, filtrelerin ve barın kurulumlarıyla alakalı 2 gün ekstra ziyaret ediyoruz,
• Danışmanlık hizmetimizin içerisinde “bir personelinize birebir barista eğitimi veriyoruz”. Talebe göre 4-6 kişiye kadar eğitim vermekteyiz.
o A’dan Z’ye barista eğitimimiz de ise 1. gün teorik, 2. gün uygulama, 3. gün pratiklere devam ediyoruz. Chemex, Aeropress, V60, Syphon, Filtre Kahve, French Press gibi 3. Dalga Kahve ekipmanları ve popüler demleme ekipmanlarının doğru demleme tekniklerini anlatıyoruz.

Barista eğitimi içeriği detayları için bu linkte tıklayınız.

Eğitim ve danışmanlık sürecimiz bittikten sonra 1 gün işletmenizde sizlerle birlikte çalışıyoruz ve süreci bu şekilde tamamlıyoruz.

Toplamda 6 gün vakit geçirerek tüm kahve danışmanlık sürecimizi tamamlıyoruz.

Aşağıda yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.