Kahve Kavurma

İşletme kültürümüz ve artisan mutfak bakış açımız gereği kahveleri büyük bir ustalıkla yeni nesil teknolojiye sahip makinemizde kavuruyor, özenle hazırlanan paketlerde Türkiye’nin her bölgesine sorunsuz teslimat gerçekleştirmeye önem gösteriyoruz.

İstanbul - Merter’de bulunan atölyemizde aylık 35 ton kapasiteyle kahve üretimi yapabilmekteyiz. Kahve kavurma makinemiz ‘premix’ ocak sistemiyle çalışmaktadır, bu ocak sistemini tercih etmemizin en büyük sebebi ise doğru ısı ayarlarını sabitleyebilmektir. Tercih ettiğiniz profile ve seçtiğiniz çekirdeğe göre özel olarak uyguladığımız hava ve ısı tekniklerini bilgisayar ortamında kayıt altına alarak istediğiniz kahve kavurma profilini birlikte oluşturuyoruz.

Bu işlem sonrasında profiliniz sistemimizde kayıt altında tutuluyor, bir sonraki siparişleriniz de zaman geçse bile aynı lezzetle kahvelerinizi size ulaştırabiliyoruz.

Ayrıca mevcut bir numunenizi bize ulaştırmanız halinde benzer kavurma derecesinde kahve üretimi yapabilmekteyiz.

Özel anlaşmalar yaparak avantajlı fiyatlar yakalayın!

Brezilya ve Etiyopya’da yaşanan ekolojik sıkıntılar, pandemi süreci ve ülkemizdeki ekonomik kur dalgalanmalarından dolayı artan kahve fiyatlarını ‘nasıl dengeleriz’ diye düşündük ve yeni bir iş modeli ile karşınıza geldik!

Makinemizi üretime hazır hale getirdiğimizde; yakıt, elektrik ve diğer gider kalemlerini karşılayabilmesi için minimum 60 KG kahve üretimi yapabilmekteyiz. Tek seferde 60 KG kahve stoğu işletmenize fazla geleceğini düşünüyorsanız, sizin için 20 KG’dan 3 farklı kahve çekirdeği kavurabiliriz.

Ayrıca size özel üretmiş olduğumuz kahveleri kendi markanızla satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Direkt üreticiyle çalışın, siz kazanın!
Kendi kahve atölyenizi kurmuşsunuz gibi düşünün…

Toptan Kahvenin Adresi!

Kilo arttıkça ucuzlayan kahve!

Bayilik, workshop, kahve danışmanlık, etkinlik, çözüm ortaklığı ve ekipman tedariği için 0 212 983 7242 veya 0545 530 00 95 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz İstanbul Merter'de yer alan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı kahvelerimiz hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin